Pod pojmom oslava nás v ideálnom prípade ovládne pocit radosti, uvoľnenia a dobrej nálady.  Veď taký je zmysel oslavy. Má byť veselá, a okrem dobrej nálady plná aj dobrého jedla a pitia.

Z oslavy vzniká problém  v momente, keď máme na zozname viac hostí ako je počet miest v byte. Koho vyškrtnúť? Alebo spraviť oslavu na trikrát? Koho pozvať s kým? A koho najskôr a koho až potom? To sú otázky, ktoré nám blýskajú hlavou.

Chcete vyhrať večeru pre dvoch?

Pripojte sa k nám na Facebooku a zdieľajte odkaz o súťaži.

Losujeme v stredu večer.

Meníme sa pre Vás. Vynovili sme nie len izby a exteriér, ale aj kuchyňu.

jesenný relax za prijateľnú cenu Každé ročné obdobie nám ponúka more možností na oddych a relax, no nie vždy nás finančná situácia pustí, skutočne si oddych aj užiť. Po finančne náročnej letnej dovolenke je jesenný predĺžený víkend skôr snom ako realitou. Nemusí to však vždy zostať len prezeraní si ponúk víkendových pobytov. Prečo?

28.08.2014

recepcia

Cenník ubytovania na hoteli Magura. Platný od 1.1.2014.

In id justo volutpat sapien rhoncus tempor. Duis aliquet massa ut lectus commodo dapibus. Nulla vitae erat blandit risus feugiat tempus non nec lacus. Nunc sed massa suscipit sem iaculis vehicula. Morbi sit amet viverra magna. Sed sodales enim quis lorem varius a feugiat est mattis. Sed sit amet lacinia lectus.

Blízke akcie

Rezervácia