Ako si dopriať jesenný relax za prijateľnú cenu?

jesenný relax za prijateľnú cenu Každé ročné obdobie nám ponúka more možností na oddych a relax, no nie vždy nás finančná situácia pustí, skutočne si oddych aj užiť. Po finančne náročnej letnej dovolenke je jesenný predĺžený víkend skôr snom ako realitou. Nemusí to však vždy zostať len prezeraní si ponúk víkendových pobytov. Prečo?

 

Každé ročné obdobie nám ponúka more možností na oddych a relax, no nie vždy nás finančná situácia pustí, skutočne si oddych aj užiť. Po finančne náročnej letnej dovolenke je jesenný predĺžený víkend skôr snom ako realitou. Nemusí to však vždy zostať len pri prezeraní si ponúk víkendových pobytov. Prečo?

Vhodným ubytovaním sa sen stáva skutočnosťou.

Víkendový pobyt nemusí byť nutne nad pomery. Podstatnú časť ceny za pobyt väčšinou tvorí cena za ubytovanie. Ostatné doplnkové služby, ako napríklad wellness, sú bonusom, no v konečnom dôsledku celý pobyt zbytočne predražujú. Hotel Magura v Prievidzi patrí medzi tie ubytovacie zariadenia, ktoré sa ešte stále môžu popýšiť priaznivou cenou za ubytovanie.

Napriek rozsiahlej vnútornej rekonštrukcii sa cena za dvojlôžkovú izbu nešplhá do horibilných výšin. Návštevníci tak zostávajú hneď na úvod milo prekvapení. Pri cene od 22 eur pre dve osoby na noc sa ani niet čo čudovať. Prenocovať vo vynovenom prostredí s príjemnou atmosférou, ochotným personálom a ešte k tomu sa chutne najesť ... To je naozaj základ spokojnosti celého pobytu. O to viac, keď je cena prívetivá k našim peňaženkám.

izba na hoteli Magura

V prípade dlhodobého ubytovania je cena ešte podstatne nižšia a lákavejšia. Jednotlivé izby v hoteli Magura očaria na prvý pohľad svojím jednoduchým, ale zároveň vkusným zariadením. Nie sú monotónne, práve naopak. Ich farebnosť pôsobí radostne a inšpirujúco. Farebná odlišnosť izieb Vám dáva možnosť vybrať si presne takú - Vašu.

Celkový dojem moderne zariadených priestorov umocňuje čistota, ktorá je tu považovaná za absolútnu samozrejmosť. Rekonštrukcia sa nevyhla ani kaviarni a salóniku. Poskytuje možnosť precítiť vzácne chvíle oddychu pri káve.

Čo s ušetrenými peniazmi?

Vďaka vhodne zvolenému ubytovaciemu zariadeniu sa nám podarilo ušetriť nemalé peniaze. Od vychutnávania si idylky v príjemnom prostredí hotela Magura, sa teda posunieme k zážitkom, ktoré si pobyt v novom prostredí jednoducho žiada. Prievidza a jej okolie ponúka pestrú paletu možností, keď stráviť voľné chvíle.

Ako prvá sa ponúka možnosť navštíviť Bojnický zámok, ktorý je považovaný za najkrajší nielen na Slovensku, ale aj v strednej Európe. Ak sa tam práve nekoná jedno z podujatí môžete ísť na prehliadku tohto romantického zámku. Je to nezabudnuteľný zážitok. Prehliadka trvá asi hodinu a absolvujete 358 schodov do hornej veže so širokým výhľadom na okolie.

Pre milovníkov histórie je tu aj Hornonitriansky banský skanzen, kde si prídu na svoje aj rodiny s deťmi. Pri pobyte s deťmi si môžete vybrať medzi  ZOO v Bojniciach, Dinoparkom  či Múzeom praveku.

Letisko v Prievidzi je určené pre zvedavých a odvážnych. Okolité hory a príroda sú naozaj krásnym kusom nášho Slovenska. Okolitá jesenná príroda je nabitá energiou a farebnosťou. Pohoria Malá Fatra, Strážovské vrchy, Vtáčnik či Žiar ponúkajú milovníkom prírody aktívny oddych spojený so spoznávaním prírodných krás. Cyklistické trasy sú dobre udržiavané. Treba sa len vybrať na vzduch, zvoliť si náročnosť trasy a vychutnávať očakávané chvíle aktívneho oddychu.

Krásne ubytovanie, krásne zážitky, splnený sen

..dovidenia v kaviarni hotela Magura..

Čítať 1584 krát Naposledy zmenené 20.10.2015

About author

Súvisiace položky (podľa značky)