Oslavy a catering

Skvelý priestor, štýlová výzdoba a chutný catering na vás čaká v každej z našich spoločenských sál. Či už pripravujete rodinné posedenie, chystáte sa osláviť vstup do manželstva alebo organizujete firemný kongres, postaráme sa o to, aby ste si od nás odniesli krásne spomienky.

 

Každá naša sála má rozmerné vysoké okná, ktoré dovnútra púšťajú veľa prirodzeného svetla. Sály sú tak perfektne presvetlené, priestranné a vhodné aj na denné akcie. K prenájmu sály vám okrem chutného jedla a aparatúry pribalíme tiež ochotný personál, ktorý sa rád postará o vás aj vašich hostí.

Salónik

Salónik je často využívaný na rodinné oslavy, malé svadby, či firemné meetingy. Vďaka nedávnej rekonštrukcii pôsobí luxusným a nadčasovým dojmom, ktorý vašich hostí očarí. Kapacita salónika je maximálne 20 osôb.

Veľký Salónik

Veľký salónik má kapacitu až 60 osôb. Je pripravený pohostiť akúkoľvek stredne veľkú spoločenskú udalosť – napríklad svadbu, oslavu okrúhleho jubilea alebo firemný večierok. Rozloženie stolov je možné upraviť podľa vašich požiadaviek a prispôsobiť tak dispozíciu salónika presne pre potreby danej udalosti. 

Kongresová miestnosť

Kongresová miestnosť, v širokom okolí známa ako Koniareň, pohostí s kapacitou 200 ľudí všetky veľké akcie. Je využívaná predovšetkým na firemné kongresy či väčšie svadby, pričom hostia môžu využiť aj ubytovacie služby priamo v hoteli.

 

Súčasťou Koniarne je kvalitné ozvučenie, videoprojekcia a celá aparatúra, akú k organizácii väčšieho podujatia potrebujete. Miestnosť je priestranná a svetlá, a to najmä vďaka veľkým oknám, ktoré dnu prepúšťajú prirodzené svetlo. Aj počas denných akcií teda Koniareň poskytne príjemnú atmosféru a dodá vašej akcii neobyčajný ráz.

Spoločenské udalosti

Malá rodinná oslava, vysnívaná svadba alebo veľký firemný kongres? Pomôžeme vám pripraviť nezabudnuteľnú akciu v príjemnom prostredí a s chutným cateringom. Vytvoríme pre vás balíčky na mieru, do ktorých podľa vašich požiadaviek zahrnieme stravu, alko aj nealko nápoje, ubytovanie a výzdobu.  

Rodinné
oslavy

Svadby

Stužkové
slávnosti

Firemné
akcie

Otváracie hodiny Coffee & Bar:

Pondelok: 08:00 - 19:00
Utorok: 08:00 - 19:00
Streda: 08:00 - 19:00
Štvrtok: 08:00 - 19:00
Piatok: 08:00 - 19:00
Sobota: 08:00 - 14:00
Nedeľa: 08:00 - 14:00